קידום במנועי חיפוש

על מנת שגולשים רבים ככל האפשר יגיעו לאתר שלכם יהיה עליכם לפעול לכך שהאתר יהיה במקומות הראשונים של העמוד הראשון בכל מנוע חיפוש אפשרי (בין היתר – גוגל, יאהו, בינג ועוד). כיצד עושים זאת? בעיקר באמצעות תהליכים מגוונים של קידום במנועי החיפוש הללו. על עבודה חשובה זו אחראי מקדם האתרים שתעבדו עימו (אם כי ניתן גם לקדם את האתר שלכם בעצמכם). קידום במנועי החיפוש נעשה במגוון דרכים, ויש להתמחות בדרכים הללו על מנת להשיג קידום אפקטיבי. חשוב מאוד להכניס תוכן איכותי ורלוונטי לאתר שלכם. למשל – אם יש לכם אתר העוסק במוצרי אלקטרוניקה, התוכן באתר חייב להיות קשור לנושא זה. מנועי החיפוש “מענישים” אתרים על הכנסת תוכן לא רלוונטי ומורידים אותם בדירוג. כמו כן, מקדם אתרים איכותי יודע כיצד לעשות “החלפת קישורים” עם אתרים אחרים בצורה חכמה, והוא גם ידע להנחות אתכם באילו מילות מפתח כדאי לכם להשתמש. יש חשיבות גם לוותק של האתר ולמספר גורמים נוספים, ולכל מקדם אתרים יש גם כמה “טריקים” פרטיים המסייעים לקידום האתר במנועי החיפוש.

קידום במנועי החיפוש – כמה זה עולה?

ניתן לעשות קידום במנועי החיפוש באופן עצמאי ואז הקידום לא עולה דבר, אך אם אתם לא מומחים בתחום, רוב הסיכויים שהקידום שתעשו בעצמכם יהיה פחות יעיל. אם תחליטו להשקיע סכום מסוים ולהיעזר במקדם אתרים מנוסה, תוכלו, בעלות של כמה מאות שקלים לחודש (במקרה של אתר קטן), לקדם את האתר שלכם בצורה יפה. כמובן שככל שהאתר הוא גדול ומורכב יותר העלות של הקידום עולה, ויש גם משמעות לתחום בו עוסק האתר (בתחומים תחרותיים יותר העלות של הקידום היא גבוהה יותר ויכולה להגיע גם לאלפי שקלים בחודש).

בכל מקרה, אם אתם רוצים שהאתר שלכם יופיע כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש השונים, אנו בהחלט ממליצים להשקיע זמן, מחשבה, ואם יש צורך גם כסף בקידום אתרים איכותי ומקצועי.

קידום במנועי חיפוש

You May Also Like

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *